Kontakt

Adress

Visualiseringscenter C
Kungsgatan 54
602 33 Norrköping

Information / Bokning / Biljetter

Reception / Biljettbokning
011-15 63 00
info@visualiseringscenter.se

Grupp- och konferensbokning
011-15 63 30
(Mån, tis, tor, fre 8.30-11.30 / Ons 12.30-15.00)
bokning@visualiseringscenter.se

Restaurang & Café C
011-15 63 05
restaurang@visualiseringscenter.se

C i sociala medier

Visualiseringscenter C - Konsortieledning

Anders Ynnerman

Konsortiedirektör

anders.ynnerman@liu.se

011-36 33 09

Johan Karlsson

Enhetschef, Cnema

johan.karlsson@cnema.se

011-15 26 50

Patric Ljung

Forskningskoordinator, C-research (LiU)

patric.ljung@liu.se

011-36 32 52

Sofia Seifarth

VD, Norrköping Visualisering AB

sofia.seifarth@visualiseringscenter.se

011-15 63 10

Jonas Jalvér

VD, Norrköping Science Park

jonas.jalver@nosp.se

011-15 15 65

Arianit Kurti

Studio Director, RISE Interactive C-Studio

arianit.kurti@ri.se

0762-44 35 58

Science Center

Sofia Seifarth

VD, Fil.dr

sofia.seifarth@visualiseringscenter.se

011-15 63 10

Madeleine Schelin

Personal- och ekonomiadministratör

madeleine.schelin@visualiseringscenter.se

011-15 63 02

Anna Borgvardt

Ansvarig besök och mottagande

anna.borgvardt@visualiseringscenter.se

011-15 63 15

Katja Kindeberg

Butiksanvarig | Reception

katja.kindeberg@visualiseringscenter.se

011-15 63 00

Isabelle Gustafsson

Restaurangansvarig

isabelle.gustafsson@visualiseringscenter.se

011-15 63 11

Jonathan Klittmark

Marknadsansvarig

jonathan.klittmark@visualiseringscenter.se

011-15 63 04

Christian Södergren

Technical Director

christian.sodergren@visualiseringscenter.se

011- 15 63 08

Måns Larsson

3D-artist

mans.larsson@visualiseringscenter.se

011-15 63 07

Andreas Anglesjö

Projektledare | Tekniker

andreas.anglesjo@visualiseringscenter.se

011-15 63 03

Mariadele Arcuri Rossoni

Projektledare

mariadele.arcurirossoni@visualiseringscenter.se

011-15 63 16

Andreas Larsson

Pedagog

andreas.larsson@visualiseringscenter.se

011-15 63 25

Matilda Stafstedt

Värd

matilda.stafstedt@visualiseringscenter.se

011-15 63 14

Frida Smith

Ekonom

frida.smith@visualiseringscenter.se

011-15 63 09

Isabelle Strömstedt

Produktionsassistent

isabelle.stromstedt@visualiseringscenter.se

011-15 63 06

Jennie Jordenlöv

Bokning

jennie.jordenlov@visualiseringscenter.se

011-15 63 17