Kontakta oss

Adress

Visualiseringscenter C
Kungsgatan 54
602 33 Norrköping

Information / Bokning / Biljetter

Reception / Biljettbokning
011-15 63 00 (Mån-Sön 10-16)
reception@visualiseringscenter.se

Grupp- och konferensbokning
011-15 63 30 (Mån-Fre 9-12)
bokning@visualiseringscenter.se

Restaurang 
011-15 63 00 (Mån-Sön 10-16)
reception@visualiseringscenter.se

Skolbokning
pedagog@visualiseringscenter.se

 

C i sociala medier

Science Center

Andreas Anglesjö

Projektledare och teknikansvarig

andreas.anglesjo@visualiseringscenter.se

011-15 63 03

Anna Öst

Producent

anna.ost@visualiseringscenter.se

Anton Lilja

Verksamhetsledare

anton.lilja@visualiseringscenter.se

011- 15 63 25

Carl Linné

Teknisk produktionsassistent

carl.linne@visualiseringscenter.se

011-15 63 18

Christian Södergren

Technical Director

christian.sodergren@visualiseringscenter.se

011- 15 63 08

Gabriel Melki

Ekonom

gabriel.melki@visualiseringscenter.se

011-15 15 07

Simone Hagström

Ledningskoordinator

simone.hagstrom@visualiseringscenter.se

011-15 63 02

Isabelle Gustafsson

Restaurangansvarig

isabelle.gustafsson@visualiseringscenter.se

011-15 63 05

Matilda Stafstedt

Pedagog

matilda.stafstedt@visualiseringscenter.se

Michaela Tammaru

Bokningsansvarig

michaela.tammaru@visualiseringscenter.se

011-15 63 06

Lisa Lindgren

VD

lisa.lindgren@visualiseringscenter.se

011-15 63 10

Måns Larsson

Senior 3D-artist

mans.larsson@visualiseringscenter.se

011-15 63 07

Visualiseringscenter C - Konsortieledning

Anders Ynnerman

Konsortiedirektör

anders.ynnerman@liu.se

011-36 33 09

Erik Sundén

Föreståndare & CTO, C-research (LiU)

erik.sunden@liu.se

011-36 36 26

Johan Karlsson

Enhetschef, Cnema

johan.karlsson@cnema.se

011-15 26 50

Jonas Nilson

VD, Norrköping Science Park

jonas.nilson@nosp.se

Lisa Lindgren

VD, Norrköping Visualisering AB

lisa.lindgren@visualiseringscenter.se

011-15 63 10

Sara Fallahi

Enhetschef, RISE C-Studio

sara.fallahi@ri.se

0766 77 72 66

Visualiseringscenter C

Amanda Lagerqvist

Marknad- och kommunikationsansvarig

amanda.lagerqvist@visualiseringscenter.se

Kristin Blomgren

Projektledare

kristin.blomgren@visualiseringscenter.se

011-15 63 16