Kontakta oss

Adress

Visualiseringscenter C
Kungsgatan 54
602 33 Norrköping

Information / Bokning / Biljetter

Reception / Biljettbokning
011- 15 63 00
info@visualiseringscenter.se

Grupp- och konferensbokning
011-15 63 30 (mån-fre 9-12)
bokning@visualiseringscenter.se

Restaurang & Café C
011-15 63 05
restaurang@visualiseringscenter.se

C i sociala medier

Visualiseringscenter C - Konsortieledning

Amanda Sundberg

Biträdande enhetschef, RISE C-Studio

amanda.sundberg@ri.se

0702-20 97 23

Anders Ynnerman

Konsortiedirektör

anders.ynnerman@liu.se

011-36 33 09

Anne Revland

tf VD, Norrköping Visualisering AB

anne.revland@visualiseringscenter.se

Dag Forsén

Verksamhetschef, Norrköping Science Park

dag.forsen@nosp.se

ERIK SUNDÉN

Teknisk Chef, C-tech (LiU)

erik.sunden@liu.se

011-36 36 26

Johan Karlsson

Enhetschef, Cnema

johan.karlsson@cnema.se

011-15 26 50

Patric Ljung

Forskningskoordinator, C-research (LiU)

patric.ljung@liu.se

011-36 32 52

Science Center

Allan Näslund

Produktionsassistent

allan.naslund@visualiseringscenter.se

Andreas Anglesjö

Projektledare | Tekniker

andreas.anglesjo@visualiseringscenter.se

011-15 63 03

Christian Södergren

Technical Director

christian.sodergren@visualiseringscenter.se

011- 15 63 08

Isabelle Gustafsson

Restaurangansvarig

isabelle.gustafsson@visualiseringscenter.se

011-15 63 11

Jonathan Klittmark

Marknadsansvarig

jonathan.klittmark@visualiseringscenter.se

011-15 63 04

Kim Brax

Produktionsledare

kim.brax@visualiseringscenter.se

011-15 63 13

Linnea Svensson

Grupp- och konferensbokning

linnea.svensson@visualiseringscenter.se

011-15 63 18

Lisa Johansson

Butiksansvarig | Reception

lisa.johansson@visualiseringscenter.se

011-15 63 00

Måns Larsson

3D-artist

mans.larsson@visualiseringscenter.se

011-15 63 07

Matilda Stafstedt

Pedagog

matilda.stafstedt@visualiseringscenter.se

011-15 63 14

Thomas Clifford

Projektledare

thomas.clifford@visualiseringscenter.se

011-15 63 01

Yvonne Olofsson

Pedagog

yvonne.olofsson@visualiseringscenter.se

011-15 63 25