Kontakta oss

Adress

Visualiseringscenter C
Kungsgatan 54
602 33 Norrköping

Information / Bokning / Biljetter

Reception / Biljettbokning
011- 15 63 00
info@visualiseringscenter.se

Grupp- och konferensbokning
011-15 63 30 (mån-fre 9-12)
bokning@visualiseringscenter.se

Restaurang & Café C
011-15 63 05
restaurang@visualiseringscenter.se

C i sociala medier

Visualiseringscenter C - Konsortieledning

Amanda Sundberg

Biträdande enhetschef, RISE C-Studio

amanda.sundberg@ri.se

0702-20 97 23

Anders Ynnerman

Konsortiedirektör

anders.ynnerman@liu.se

011-36 33 09

ERIK SUNDÉN

Föreståndare & CTO, C-research (LiU)

erik.sunden@liu.se

011-36 36 26

Johan Karlsson

Enhetschef, Cnema

johan.karlsson@cnema.se

011-15 26 50

Jonas Nilson

Verksamhetschef, Norrköping Science Park

jonas.nilson@nosp.se

Martin Rantzer

tf VD, Norrköping Visualisering AB

martin.rantzer@liu.se

Science Center

Andreas Anglesjö

Projektledare | Tekniker

andreas.anglesjo@visualiseringscenter.se

011-15 63 03

Anna Öst

Producent

anna.ost@visualiseringscenter.se

Christian Södergren

Technical Director

christian.sodergren@visualiseringscenter.se

011- 15 63 08

Hedvig Ernrup-Sundquist

Administratör

hedvig.ernrup-sundquist@visualiseringscenter.se

011-15 63 02

Isabelle Gustafsson

Restaurangansvarig

Föräldraledig

Joakim Wall

Produktionsassistent

joakim.wall@visualiseringscenter.se

011-15 63 16

Jonathan Klittmark

Marknadsansvarig

jonathan.klittmark@visualiseringscenter.se

011-15 63 04

Kim Brax

Verksamhetsledare | Projektledare Wisdome

kim.brax@visualiseringscenter.se

011-15 63 13

Lisa Johansson

Pedagog

lisa.johansson@visualiseringscenter.se

011-15 63 12

Michaela Tammaru

Receptions- och butiksansvarig | tf Restaurangansvarig

michaela.tammaru@visualiseringscenter.se

011-15 63 06

Martin Rantzer

tf VD

martin.rantzer@liu.se

Matilda Stafstedt

Produktionspedagog

matilda.stafstedt@visualiseringscenter.se

011-15 63 14

Måns Larsson

Senior 3D-artist

mans.larsson@visualiseringscenter.se

011-15 63 07

Thomas Clifford

Projektledare

Föräldraledig

Urban Wennerberg

Ekonom

urban.wennerberg@visualiseringscenter.se

011- 15 63 09

Yvonne Olofsson

Pedagog

yvonne.olofsson@visualiseringscenter.se

011-15 63 25

Åsa Sjöberg

Bokning- och konferensansvarig

asa.sjoberg@visualiseringscenter.se

011-15 63 18